Agencja Eventowa to My!

SZUKASZ AGENCJI EVENTOWEJ? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Zobacz, jak możemy Ci pomóc w realizacji eventów, w tym: targów branżowych, imprez integracyjnych, konferencji prasowych i wielu innych wydarzeń

DLACZEGO EVENTY?

Imprezy targowe to wciąż jedna z najskuteczniejszych form promocji firmy/marki. Możliwość bezpośredniego kontaktu z grupą kilku- lub kilkudziesięcio-tysięcznej, ściśle stargetowanej grupy potencjalnych klientów, to ogromna szansa na promocję, badanie rynku, oraz podpatrzenie konkurencji. W połączeniu z kanałami komunikacji web 2.0 eventy stają się też doskonałym sposobem na promocję marki w mediach społecznościowych.

W naszej działalności rozprawiamy się z mitem, że Public Relations „nie sprzedaje” i że jest to tylko działanie wizerunkowe, podejmowane dla samego prestiżu. Umiejętnie prowadzone działania PR-owe, w szczególności z wykorzystaniem nowoczesnych online’owych narzędzi, potrafią precyzyjnie kierować przekaz tak, aby zaowocował on realnym i dającym się zmierzyć zainteresowaniem określonym produktem lub marką. Zainteresowanie to  może oznaczać wzbudzenie potrzeby posiadania określonego produktu, wykreowaniem mody na określony towar  lub posiadanie produktu danej marki.

DLACZEGO ENTRYMEDIA?

WYBRANE PROJEKTY STOISK I ICH REALIZACJE

POZOSTAŁE REALIZACJE - ORGANIZACJI EVENTÓW I TWORZENIA ZABUDOWY TARGOWEJ